La sfârşit de an, noi ne numărăm testele, nu bobocii şi rememorăm cele mai tari 10 teste făcute în 2009. De toate ne leagă amintiri minunante şi toate reprezintă o dovadă că dăm ora exactă în materie de noutăţi şi premiere.
Top 10 Testele anului 2009 ProMotor
2009 a fost un an de criză, în care mulţi au fost, puţini au rămas, resimţit şi de o parte şi de cealaltă a industriei auto. Noi am rămas pe baricade şi am reuşit să testăm atât automobile de abia lansate, cât şi modele de vis, la care fiecare dintre noi (cu atât mai mult noi) visează. Încercăm să facem un rezumat al anului cu testele pe care le vom povesti într-o zi şi nepoţilor.
Este un demers subiectiv, dar sper că vă veţi reaminti de ele cu plăcere. Vă dorim un An Nou Fericit în care totul să vă meargă în ritmul unui Bugatti Veyron. Iar nou ne dorim să testăm azi maşinile pe care voi le veţi conduce mâine.















