Concursul Mobil 1 Track Challenge şi-a desemnat câştigătorii!

Concursul Mobil 1 Track Challenge a luat sfârşit. Avem 10 câştigători ai premiilor Mobil 1, dar şi un mare câştigător al unui iPhone 4. Iată cine sunt aceştia.

Concursul Mobil 1 Track Challenge şi-a desemnat câştigătorii! Concursul Mobil 1 Track Challenge şi-a desemnat câştigătorii!

După două săptămâni intense de competiţie virtuală, concursul Mobil 1 Track Challenge şi-a desemnat câştigătorii, cei mai buni piloţi virtuali ProMotor!

Marele premiu, un iPhone 4 16 GB, a fost câştigat de Adi Popa, care s-a încadrat în condiţiile regulamentului, invitând cei mai mulţi prieteni să parcurgă traseul creat de el.

Cele 5 genţi frigorifice, respectiv 5 pahare Mobil 1 au fost câştigate de următorii 10 participanţi, care au obţinut aceşti timpi pe traseul ProMotor:

Vă mulţumim tuturor pentru participare şi vă invităm să vă testaţi în continuare îndemânarea şi reflexele în cursele virtuale din cadrul Mobil 1 Track Challenge!

Poti sa te opui oricand si fara justificare prelucrarii datelor tale personale in scop de marketing direct, prin trasmiterea catre MEDIAFAX GROUP SA (prin accesarea formularului de contact la adresa privacy@m.ro sau ne poti trimite pe adresa postala o solicitare scrisa, datata si semnata in acest sens. In acest caz, solicitarea ta va fi inaintata catre departamentul specializat al MEDIAFAX GROUP SA; este posibil sa primesti un mesaj prin care se confirma ca optiunea a fost notata, precum si orice alte informatii necesare, dupa caz.